Popis
Pruty Xtasy jsou charakteristické pevnou páteří potřebnou pro daleké hody, velmi přesným nahazováním a 100% zážitkem z lovu.
Prut je optimálně vyvážený a skvěle padne do ruky. 24 T karbonový blank s křížovým uhlíkovým opletem je speciálně vyroben pro co nejdelší hody a v kombinaci s 50mm prvním očkem, dosahuje fenomenálních vlastností a řadí se tak mezi špičku na trhu. Během boje jistě oceníte semi-parabolickou / parabolickou akci, která vykryje tvrdé kopance od velkých kaprů, až po rychlé a zběsilé jízdy. Barva Gunsmoke, spojená se stylovou černou EVA rukojetí, skvěle dokreslí vynikající vlastnosti prutu stylovým designem.
- extra silné sedlo navijáku DPS (černé)
- semi-parabolická až parabolická akce
- 24 T karbonový blank s křížovým uhlíkovým opletem
- působivý design v GunSmoke / Black EVA
- dvoubodová SIC očka
- Anaconda Line Clip
- hliníková povrchová úprava
- určeno pro daleké hody
- délka prutu 3,6 m
- transportní délka 186 cm
- hmotnost 350 g
- akce prutu 3,00 lb
- očka 5 + 1
- délka rukojeti 57 cm
- první očko 50 mm
- počet dílů 2
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 350 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





