Popis
Lehký kaprový prut vyrobený z kvalitního uhlíku lisovaného za vysokého tlaku.
Osazený silnými dvoubodovými očky, dobře vyvážený, přizpůsobený pro daleké hody. Velmi pohodlná rukojeť, zesílené sedlo navijáku.
- SIC očka
- Kvalitní uhlík
| Výrobce | MISTRALL |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 391 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,29 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





