Popis
Řada prutů Expride je velmi kvalitní a technologicky skvěle řešená řada prutů. Pozoruhodná citlivost prutů je dána spojením dvou speciálních technologií Shimano.
Blanky High Modulus Full Carbon jsou vyrobeny pomocí technologie Hi-Power X, která snižuje krouocení blanku při nahazování a zvyšuje citlivost prutu. Dalším technologickým skvostem je rukojeť Carbon Monocoque a má úchvatný přenos akce. Prut je osazen očky Fuji SiC a lehkým sedlem navijáku Shimano Ci4+, které je ideální pro Spinning nebo Baitcasting navijáky. Leskle černý blank a korková přední rukojeť jsou jedna z nejlepších kombinací, které jste kdy viděli.
| Délka | 2,08 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Model | Expride Spinning |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,07 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 12 g |
Parametry





