Popis
Tento prut byl několik měsíců testován specialisty v těch nejextrémnějších podmínkách a jeho vývojáři jej znovu a znovu optimalizovali, až nakonec představili tuto parádní novinku.
Extrémně pevná očka Seaguide a robustní sedlo navijáku Fuji DPS-H vylepšují tento prut a společně s odolným blankem mu dávají přesně ty vlastnosti, které z něj dělají skvělý sumcový prut. Blank je založen na zkříženém uhlíkovém opletení a má nejen atraktivní vzhled, ale také podporuje celkovou výkonnost prutu, který vás překvapí také svou akcí, díky které máte možnost velmi dobře poznat záběr, ale zároveň proseknout tvrdé čelisti a zdolat i ty největší ryby.
- 24 T uhlíkový blank
- rukojeť EVA
- DPSH sedlo navijáku
- délka 3 m
- transportní délka 155 cm
- počet dílů 2
- hmotnost 520 g
- odhoz 150-800 g
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 520 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 800 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





