Popis
Jak zkombinovat maximální odolnost a extrémně lehký materiál? Použitím 100% plného uhlíku.
Plnokarbonový blank 24T Pure Carbon Vertical je vyroben pro souboje s těmi největšími rybami. Při aktivním lovu sumců se vám často stane, že jste po celodenním chytání rozlámaní, jako byste byli celý den v posilovně. Při vertikální přívlači držíte prut celý den v ruce a je třeba, aby byl co nejlehčí, proto má tento prut pouhých 165 g.
- Blank: 24T uhlík
- Očka: Seaguide 6 + 1 Guides
- Sedlo navijáku: Sea Guide SCXSS-MN
- Rukojeť: PU
- Očko na zavěšení nástrahy při přesunu
| Délka | 1,85 m |
| Hmotnost | 165 g |
| Počet dílů | 1 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,85 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 250 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





