Popis
Série JRC Defender Abbreviated navazuje na veleúspěšnou sérii Contact, která se stala synonymem mezi kaprovými pruty.
Řada Defender je po všech směrech inovovaná, a ještě lepší a silnější.
Technické údaje:
– štíhlý, ale pevný 24T uhlíkový blank
– DPS sedlo navijáku
– odlehčené TS SIC očka
– vlasový klip na rukojetí
– matná povrchová úprava blanku
– elegantní vzhled
– vysoce kvalitní japonská smršťovací ručka rukojeti
| Výrobce | JRC |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,54 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





