Popis
Detailní popis produktu
Airsoftová manuální pistole – replika reálné pistole BERETTA PX4. Konstrukce z tvrzeného ABS plastu, závěr zbraně kovový.
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | manuální |
| Kalibr: | 6 mm |
| Energie: | 0,5 J |
| Úsťová rychlost: | 70 m/s |
| Hop-Up: | Fixed |
| Střelivo: | BB 6 mm kuličky (0,12 g) |
| Kapacita zásobníku: | 12 ran, rezervoár 100 BB |
| Celková délka: | 19,3 cm |
| Hmotnost: | 256 g |
Obsah balení:
- Airsoftová pistole BERETTA PX4 Storm Metal Slide ASG
- 1 x zásobník
- 1 x balení testovacích BB kuliček 0,12g
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manuální pistole Airsoft |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |





