Popis
Detailní popis produktu
Airsoftový samopal na elektrický pohon s možností manuální střelby.
- replika Heckler&Koch HK G36C se sklopnou teleskopickou pažbou IDZ
- tělo z ABS plastu
- Dual power – možnost střelby na el. pohon i manuálně ručním natažením pružiny
- střelba jednotlivě i dávkou
- stavitelné hledí
- Shoot-Up pro přesnější střelbu
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | elektrický (akumulátor 7,2V 700 mAh) |
| Kalibr: |
6 mm |
| Střelivo: | BB 6 mm kuličky (0,12, 0,20 g) |
| Energie: | <0,5 J |
| BlowBack: |
pouze manuálně |
| Kapacita zásobníku: | 400 BB |
| Celková délka: | 74,5 cm |
| Hmotnost: | 1894 g |
Obsah balení:
- Airsoftový samopal Heckler&Koch G36C IDZ AEG
- 1 x zásobník
- baterie 7,2V 700mAh
- nabíječka
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické samopaly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4000844426284 |





