Popis
| Obecné | |
|---|---|
| Materiál objektivu |
chemically strengthened glass |
| Fyzické rozměry | 6,1 × 16,0 × 3,6 cm |
| Hmotnost | 217 g (včetně vložených baterií) |
| Stupeň vodotěsnosti | IPX7 |
| MIL-STD-810 | Ne |
| Dotykový displej | Ne |
| Typ displeje | Transflektivní displej TFT, barevný (65 000 barev) |
| Velikost displeje | 3,6 × 5,5 cm; úhlopříčka 6,6 cm (2,6″) |
| Rozlišení displeje | 160 x 240 pixels |
| Typ baterie | 2 baterie AA (nejsou součástí balení), doporučují se NiMH nebo lithiové |
| Výdrž baterie | 16 hodin |
| Paměť/historie | 16 GB (volné místo v paměti se liší podle map dodávaných s přístrojem) |
| Rozhraní | Mini-USB, kompatibilní s NMEA 0183 |
| Mapy a paměť | |
|---|---|
| Přednahrané mapy | Ano (TopoActive Europe, s možností automatického navigování) |
| Možnost přidávat mapy | Ano |
| Základní mapa | Ano |
| Automatická trasa (podrobná navigace po silnicích) | Ano |
| Mapové segmenty | 3 000 |
| BirdsEye | 250 souborů snímků BirdsEye |
| Zahrnuje detailní hydrografické prvky (pobřežní linie moří, jezer a řek, mokřady a trvalé i sezónní toky) | Ano |
| Zahrnuje body zájmu s možností vyhledávání (parky, kempy, scénické vyhlídky a pikniková místa) | Ano |
| Zobrazuje národní parky, přírodní rezervace a chráněné krajinné oblasti, lesy a nedotčená území | Ano |
| Kapacita úložiště a napájení | Ano (karta microSD™, max. 32 GB) |
| Trasové body / oblíbené / polohy | 5 000 |
| Prošlé trasy | 200 |
| Záznam trasy | 10 000 bodů, 200 uložených prošlých tras |
| Trasy | 200 tras, maximálně 250 bodů na trasu, maximálně 50 bodů na trasu s automatickým navigováním |
| Záznam Rinex | Ne |
| Snímače | |
|---|---|
| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Galileo | Ano |
| QZSS | Ano |
| IRNSS | Ne |
| Barometrický výškoměr | Ne |
| Kompas | Ne |
| Vysoce citlivý přijímač | Ano |
| GPS kompas (při pohybu) | Ano |
| Multi-band GPS | Ano |
| Chytré funkce používané každý den | |
|---|---|
| Aplikace Connect IQ™ (vzhledy hodinek, datová pole, doplňky a aplikace) | Ne |
| Chytrá oznámení v přenosném modulu | Ano |
| Počasí | Ne |
| Aktivní počasí | Ne |
| Dálkové ovládání kamery VIRB® | Ano |
| Kompatibilita s mobilní aplikací Garmin Connect™ | Ano |
| Bezpečnostní a sledovací funkce | |
|---|---|
| LiveTrack | Ne |
| Taktické funkce | |
|---|---|
| Polohy XERO™ | Ne |
| Funkce pro rekreaci v přírodě | |
|---|---|
| Navigace z bodu do bodu | Ano |
| Výpočet plochy | Ano |
| Časy rybolovu | Ano |
| Informace o slunci a měsíci | Ano |
| Vhodné pro geocaching | Ano (elektronické) |
| Podpora uživatelských map | Ano (500 uživatelských mapových dlaždic) |
| Prohlížeč obrázků | Ano |
| Doplněk Dálkový ovladač zařízení inReach | Ne |
| Majákové světlo LED | Ne |
| Funkce inReach® | |
|---|---|
| Interaktivní SOS | Ne |
| Zasílání a přijímání textových zpráv do SMS a e-mailu | Ne |
| Zasílání a přijímání textových zpráv mezi zařízeními inReach | Ne |
| Výměna informací o poloze mezi zařízeními inReach | Ne |
| MapShare kompatibilní se sledováním | Ne |
| Virtuální klávesnice pro zasílání vlastních zpráv | Ne |
| Odesílání trasových bodů do služby MapShare během cesty | Ne |
| Odesílání výběru trasy do služby MapShare během cesty | Ne |
| Kompatibilní s komunikátory InReach® | Ne |
| Funkce vysílačky | |
|---|---|
| Frekvenční pásmo | Ne |
| VOX (aktivace hlasem) | Ne |
| Hlášení pozice (odesílání a přijímání pozice GPS) | Ne |
| Vibrační upozornění | Ne |
| Kontakty | Ne |
| Venkovní aplikace | |
|---|---|
| Kompatibilní s aplikací Garmin Explore ™ | Ano |
| Kompatibilní se službou Earthmate | Ne |
| Kompatibilní s webem Garmin Explore | Ano |
| Sledování psů | Ne |
| Připojení | |
|---|---|
| Bezdrátové připojení | Ano – Bluetooth®, ANT+® |





